hamburger icon
close menu icon
pl arrow

IMPREZY

imprezy okolicznościowe

Restauracja jest idealnym miejscem na organizację wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Na Państwa życzenie zorganizujemy przyjęcie o charakterze tradycyjnym - za siadanym, jak również w formie bufetu szwedzkiego.

 

PRZYJĘCIA WESELNE

Zapraszamy na przyjęcia weselne do 50 osób. Do dyspozycji gości udostępniamy dwie salki w tym jedna taneczna, bar i 3 toalety.

banner image

UROCZYSTOŚCI WESELNE

biesiadnie i wesoło

W salce tanecznej organizujemy stanowiska dla muzyka lub DJ'a. Sale i bar są na wyłączność gości. Dla gości możliwe jest również wynajęcie pokoi hotelowych. Wszystkie szczegóły są do wcześniejszego ustalenia, muzyka, obsługa, menu i godziny, pod numerem telefonu : 502-401-494.

SPOTKANIA BIZNESOWE

Nasz Pensjonat organizuje różnego rodzaju spotkania biznesowe.

banner image

spotkania biznesowe

u nas załatwisz sprawę

Organizujemy spotkania w bardzo różnych formułach i wszystkie szczegóły należy ustalić wcześniej. Organizujemy przerwy kawowe, launche w różnych konfiguracjach stołów i krzeseł. Do dyspozycji gości oddajemy do dyspozycji samoobsługowy kawomat.

UROCZYSTOŚCI RODZINNE

Zapraszamy Państwa na chrzciny, komunie, urodziny w rodzinnym gronie i przy tradycyjnym menu.

banner image

ELBLĄSKA RESTAURACJA

urodziny małe i duże

Od ponad 20 lat organizujemy przyjęcia rodzinne i cieszymy się dobrą opinią gości. Silną stroną jest nasza tradycyjna Polska kuchnia. Zapewniamy salę na wyłączność gości, dekorujemy i dostosowujemy ją zgodnie z charakterem przyjęcia.

Pensjonat M.F.***

ul. Świętego Ducha 26

82-300 Elbląg

phone icon
ZAREZERWUJ TERAZ
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda